nabídka

Celosvětová přeprava bez limitů

S naším rozsáhlým vozovým parkem a kvalifikovanými řidiči jsme schopni pokrýt přepravu zboží po celé České republice a také do všech významných destinací v Evropě. Bez ohledu na to, zda potřebujete přepravit zboží v rámci města, mezinárodní trasy nebo do odlehlých oblastí, jsme připraveni vám poskytnout spolehlivé a efektivní služby.
Mimo území Evropy zajišťujeme přepravu libovolných zásilek po celém světě, ať už se jedná o přepravu tiskovin nebo třeba automobil z Ameriky či Japonska v nákladním kontejneru.

Chápeme, že každý zákazník má individuální požadavky a potřeby. Proto se snažíme být co nejflexibilnější a přizpůsobit se vašim konkrétním požadavkům. Nabízíme různé typy kamionů a přívěsů, které jsou vhodné pro přepravu různých druhů zboží.

Při každé přepravě klade naše společnost velký důraz na spolehlivost a bezpečnost. Všechna naše vozidla jsou pravidelně udržována a vybavena moderními technologiemi, které zajišťují bezpečnou jízdu a sledování zásilky v reálném čase. Naši zkušení řidiči jsou dobře školeni a dodržují přísná bezpečnostní pravidla, aby vaše zboží dorazilo včas a nepoškozené.

Lokální rozvoz balíků

Zastupujeme mezinárodní balíkovou společnost UPS (United Parcel Service, Inc.), přes kterou denně doručíme přes 2000 balíčků. Zajišťujeme také rozvoz autodílů a jiných balíčků pro několik společností.

Potřebujete na denní nebo týdenní bázi zajistit rozvoz vašich produktů? Věříme, že dokážeme společně zvolit to správné řešení právě pro vás.

Skladování produktů a logistika

Disponujeme velkými sklady, které na míru nabízíme k pronájmu. Cena se pak odvíjí od potřebné plochy m2. Kromě skladování nabízíme také kompletní zajištění logistiky.

Potřebné zboží přivezeme do skladových prostorů, bezpečně uskladníme a při další potřebě vyskladníme a rozvezeme do cílové destinace.
Máme vlastní skladové prostory o rozloze více než 6000 m2.

Individuální přístup a výhodné podmínky...

Pošlete nám nezávaznou poptávku...

Simply Ship

Inovativní a čas šetřící přehledný proces, který vám umožňuje snadno a rychle zajistit přepravu dle vašich potřeb. Na online portálu si můžete zadat objednávku, sledovat stav své zásilky a komunikovat s přepravním týmem.

To vám zajistí komfortní přepravu a úsporu času a energie.

Servis užitkových vozů

Nabízíme autoservis pro dodávky a užitková vozidla v našem servisu v centru Ostravy na ulici Palackého.

Zajišťujeme běžnou údržbu a servis dodávek a užitkových vozů, ale také složitější mechanické opravy ať už se jedná o úkony na motorech či nápravách vozidel.

Cena je vždy individuální...

Cena nákladní přepravy zásilek je vždy velmi individuální a je ovlivněna mnoha faktory, proto konkrétní cenu dokážeme určit až na základě poptávky a popisu přepravovaného zboží a trasy, odkud a kde zboží budeme přepravovat. Zajišťujeme také kontejnerovou přepravu z Ameriky či Japonska, která je velmi závislá na dané sezóně. Během letní sezóny bývá cena kontejneru z Japonska již od 10 000,- Kč!

Pro nejpřesnější určení ceny požadované přepravy nám prosím napište následující:
• místo naložení a místo vyložení zásilky
• typ zboží / produktu, který potřebujete přepravit (pro různé materiály platí jiné podmínky)
• odhadovaná hmotnost zásilky

Rychlá a spolehlivá doprava všech rozměrů a velikostí.