reference

United Parcel Service, Inc. (UPS)

Naše společnost je oficiálním partnerem americké globální společnosti United Parcel Service, Inc. neboli UPS. Denně doručíme přes 2.000 zásilek z celého světa včetně expresních leteckých objemů. Působíme na území Moravskoslezského, Olomouckého a Jihomoravského kraje.

Máme vlastní depa v Ostravě a Olomouci, dále na centrech v Brně a na letišti v Mošnově.

Indian Motorcycle Ostrava

Jsme oficiálním prodejcem a servisem prémiových motocyklů značky Indian Motorcycle 1901. Provozujeme showroom a autorizovaný servis v samotném srdci Ostravy, v Dolní oblasti Vítkovic. Prodejna je situovaná v industriálním prostředí, které podporuje atraktivní vzhled ikonických motocyklů Indian.

Zajišťujeme kompletní transport motocyklů Indian Motorcycle 1901 v regionu východní Evropy.

Swiss Automotive Group AG

Zajišťujeme komplexní rozvozové služby v rámci Moravskoslezského kraje pro prodejce autodílů Swiss Automotive Group AG.

V nabídce SAG naleznete více než 1 800 000 položek, což společnost řadí mezi jednoho z lídrů na evropském trhu s náhradními díly pro osobní a užitkové vozy. Kromě servisních dílů se nabídka skládá také z maziv, chemikálií, příslušenství, dílenského vybavení a spotřebních materiálů.

BAIER Group s.r.o.

Pro společnost BAIER Group s.r.o. zajišťujeme převoz obalových materiálu a balící techniky v rámci celé České Republiky, Slovenska a Polska.

BAIER Group je silnou společností na trhu s obalovými materiály a balící technikou. Vyrábí a dodává kompletní sortiment obalových materiálů pro různá průmyslová odvětví a obory podnikání. Kvalita produktů je zaručena díky spolupráci s předními lokálními i evropskými výrobci základních surovin a materiálů určených pro výrobu obalů.
Mimo obalové materiály dodává BAIER Group také stroje a balící zařízení, jako jsou například páskovací stroje, ovinovací stroje nebo stroje na výrobu vzduchových výplní.
Samozřejmostí je i odborné poradenství, které se opírá o dlouholeté zkušenosti v oboru.

RABEN Group Czech Republic

RABEN Group Czech Republic je jedním z předních poskytovatelů logistických služeb v České republice s špičkovou flotilou, rozsáhlou sítí poboček a moderními skladovými prostory. Vynikají odhodlaným a individuálním přístupem, kde jejich profesionální zaměstnanci rozumí potřebám zákazníků a přistupují ke každému projektu s porozuměním.

Geis CZ s.r.o.

Přepravce GEIS působí na českém trhu již od roku 1991 a patří mezi přední poskytovatele komplexních přepravních a logistických služeb. S dlouholetou tradicí a certifikáty ISO 9001, 14001 a 45001, GEIS zaručuje stálou kvalitu a dodržování environmentálních standardů.

Připojte se k nám na cestu spokojené a dlouhodobé spolupráce.